Zapytaj o darmową wycenę

09.00 do 18.00 Poniedziałek - Piątek

03-242 Warszawa Kondratowicza 19/32

Telefon +48 785 02 40 85

Rejestracja działalności gospodarczej

Wiele osób zakładając własną działalność gospodarczą mierzy się w wieloma problemami i wątpliwościami dotyczącymi czynników formalnych, które dla początkujących mogą wydawać się barierami nie do pokonania.

Nasze biuro z przyjemnością doradzi i pomoże przy rejestracji działalności gospodarczej w tym; opracuje instrukcje i procedury niezbędne w jej prowadzeniu, sporządzi bilans, rachunek zysków i strat ale także przygotuje wnioski o dotacje z Urzędu Pracy.

Przygotowanie dokumentacji kredytowej

Czasami potrzeba środków z banku by zrealizować plany związane z rozwojem naszej firmy. Jeśli więc chcemy uzyskać niezbędne środki konieczne jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji kredytowej. Dobrze opracowana dokumentacja przyspieszy decyzję banku co przełoży się na szybszą możliwość dysponowania przez nas pieniędzmi i rozwój przedsiębiorstwa.

Nasze biuro zajmuje się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji kredytowej, koniecznej do okazania w banku. Zapewniamy, że opracowując dokumentacje zadbamy o jak najlepsze warunki dla naszych klientów.

 

Analiza i weryfikacja dokumentów księgowych

Niekiedy zdarza się, że zatrudniona przez Państwa w firmie osoba odpowiedzialna za prowadzenie dokumentów księgowych nie spełnia oczekiwań i zachodzą błędy uniemożliwiające sprawne działanie przedsiębiorstwa. Wtedy nie jest łatwo przywrócić właściwą w firmie pracę gdyż jeden błąd powoduje powstawanie kolejnych.

Dlatego też oferujemy analizę i weryfikację dokumentów księgowych.Jesteśmy w stanie pomóc, służymy naszą wiedzą i doświadczeniem aby rozwiązać zaistniałe problemy wynikające z niepoprawnie prowadzonej księgowości.

 

Kadry i płace

W każdym przedsiębiorstwie, które zatrudnia pracowników niezbędne jest prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej obejmujące szereg akt osobowych jak i listę płac. Muszą być prowadzone na bieżąco i zgodnie ze wciąż zmieniającymi się przepisami.

W naszej ofercie znajduje się prowadzenie akt osobowych osób zatrudnionych w firmie jak i sporządzanie dokumentacji rozliczeniową pracowników.

 

Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych CIT, PIT

Podstawowym obowiązkiem każdego przedsiębiorcy zajmującego się działalnością pozarolniczą jest sporządzanie zeznań rocznych PIT i CIT. PIT jest to podatek od dochodów osobistych, uzyskiwanych przez osoby fizyczne podczas gdy CIT to podatek dochodowy od osób prawnych, podatek od dochodów spółek.

Sporządzamy dla Państwa zeznania podatkowe niezależnie czy jest to CIT czy PIT. Warto zauważyć, że zmiany dotyczące tych działów księgowości zachodzą często a nasi specjaliści są zawsze poinformowani i obserwują zmiany na bieżąco by zapewnić usługi najwyższej jakości.

 

Księga przychodów i rozchodów

Księga przychodów i rozchodów służy do opisywania bieżącej ewidencji zdarzeń zachodzących w gospodarstwie. W księdze tej zapisywane są wszystkie koszta jak i obroty firmy. Księga przychodów i rozchodów stanowi również formę opodatkowania przedsiębiorstw.

Zajmiemy się dla Państwa prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów w sposób kompleksowy, zgodnie z najnowszymi ustawami.

 

Prowadzenie rejestrów VAT

Nasze biuro zajmuje się prowadzeniem rejestrów VAT czyli właściwej ewidencji do celów rozliczeniowych. Nie wszystkie jednak transakcje muszą być ujęte w rejestrze VAT i łatwo o pomyłkę rozważając co w nich zamieścić a co nie.

Rejestr ten niezbędny jest dla celów rozliczeniowych więc powinien umożliwiać sporządzanie deklaracji VAT więc dlatego tak ważne jest by był pozbawiony błędów.

Prowadzenie rejestrów a przede wszystkim wątpliwości co w nich ujmować a co nie przysparza wielu kłopotów firmom dlatego z przyjemnością oferujemy prowadzenie rejestrów VAT za nich tak, by mogły się skoncentrować na działalności swojego przedsiębiorstwa.

 

Prowadzenie ksiąg handlowych

Obowiązek, zgodnie z panującą ustawą, prowadzenie ksiąg handlowych mają kapitałowe spółki prawa handlowego i spółki osobowe prawa handlowego. Pełna księgowość przynależy jednakże również do spółek cywilnych, jawnych, partnerskich osób fizycznych i dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą o ile zachodzą pewne czynniki.

W naszej usłudze znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z ustawą a przy tym w sposób staranny, jasny i rzetelny. Sporządzamy wszelkie dokumenty związane z prowadzeniem ksiąg handlowych tak aby klient nie miał żadnych wątpliwości co do ich przejrzystości.